Diriliş Buluşmaları Filistin - Bursa

Nureddin Yıldız Hoca'nın 08.12.2023 tarihli Dilriliş Buluşmaları - Bursa konferansıdır. 

GAZZELİ YİĞİTLER BİZE ÖYLE BİR DERS VERDİLER Kİ...

GAZZELİ YİĞİTLER BİZE ÖYLE BİR DERS VERDİLER Kİ...

Değerli kardeşlerim bugün Kudüs eteklerinde ümmeti Muhammed’i temsilen cihat eden Mücahit kardeşlerimizi minnetle anıyor ve minnettarlığımızı teşekkürümüzü onlara iletmek istiyoruz.

Zira bu kardeşlerimiz yavaş yavaş bizi içinde boğmaya başlayan kapitalizm, liberalizm gibi beşerî anlayışların Müslümanlığımıza zarar verdiğini bize öğrettiler teşekkür ederiz. 

Zorluklar, yokluklar azınlık olmalar Allah ile berabersen mağlup olmayı gerektirmiyor şuurunu bir kere daha sanki Bedir yiğitleri gibi yazı verdiler teşekkür ediyoruz. 

Gördük ki bu ümmetin kadınları çocuklarını iman aşısı ile büyüttükleri zaman o çocuklar ilk nesildeki gibi Allah peygamber Kur’an Kudüs anlayarak yetişebiliyorlarmış mesele annelerin çocuklarını kelimeyi tevhit şuuru ile yetiştirmeleri meselesiymiş bunu da Kudüs mücahitlerinden öğrendik onlara teşekkür ediyoruz. 

Bu dönemdeki Siyonist saldırılardan öğrendik ki aslında İslam ülkeleri filan yokmuş müstemlekeler varmış, müstemleke valileri varmış meğerki bunu anladık bunu bize öğrettikleri için de onlara teşekkür ediyoruz. 

Gördük ki mesele ümmet olmakmış, meğerki halifen varsa cihat biliyorsan siyasetle ticareti Allah için yapabiliyorsan camilerle sokakları aynı anlayışla kullanabiliyorsan ümmet olabiliyormuşsun ümmet olunca da sen ezilmiyormuşsun anlayıverdik. 

Kardeşlerim gördük ki hani birileri ya Resulallah atını denize sürersen biz senin peşinden geliriz demişlerdi birileri de anamız babamız sana feda olsun demişlerdi bu sözler söylenebiliyormuş Kur’an için Kudüs için kıyamete kadar söylenebilecek şeylermiş meğer ki bunu Gazze mücahitlerinden öğrendik minnettarız teşekkür ediyoruz.

Bütün ümmeti  adeta onları yalnızlığa mahkum ettiği halde onlar hâlâ ümmeti için cihat ettiğini söyleyerek bize cemaat olmanın vakıf olmanın bir oluşum peşinde olmanın çok basit şeyler olduğunu bütün dünyayı bütün dünya Müslümanlarını insanlarını bağrına basabildiğin zaman ümmeti Muhammed kalitesinde bir iş yapabildiğini öğrettiler bütün zorluklarına imkansızlıklarına rağmen minnettarız teşekkür ediyoruz. 

GAZZE BAĞIRA BAĞIRA DEDİ Kİ: HALİFEN YOKSA YOKSUN

GAZZE BAĞIRA BAĞIRA DEDİ Kİ: HALİFEN YOKSA YOKSUN

Gördük ki kardeşlerim binlerce vakfın da olsa büyük holdinglerinde olsa şehirlerin büyük büyük minareli camilerle dolsa da Halifen yoksa yoksun sen kendileri için kurdukları insan hakları örgütlerini halifen yoksa sen cihat şuuruyla yetiştirilmediysen Müslümanlık deyince sadece kendini anlayan bir anlayışla yetiştirildiysen sonunda dünyanın bütün deccalı kafalı güçleri seni bombalarken 3 ay peş peşe bile ağlayamayacak kadar yalnızlaştırılıyorsun.

Demek ki bugün Gazze böyledir de yarın ümmeti Muhammed’in yaşadığı başka bir toprak böyle olmaz mı zannediyorsunuz halifesi olmayan toplumun ümmet olamayanların Kâbe’nin etrafında haccetmeleri de orijinal değil bu sebeple bu Kudüs’teki kardeşlerimiz kulaklarımıza bağırarak dediler ki ey ümmet Halifeniz olsun birlik olun mesele büyük camiler yapmak değil sahralarda Allah’a secde edecek yürekle dolaşmak meselesidir bu. 

BATILININ KÖPEĞİ Mİ, GAZZELİ'NİN BEBEĞİ Mİ KIYMETLİ?

BATILININ KÖPEĞİ Mİ, GAZZELİ'NİN BEBEĞİ Mİ KIYMETLİ?

Kardeşlerim bu yaşadığımız şehirden Gazze’ye selam gönderiyoruz teşekkür gönderiyoruz diyoruz ki Allah sizden razı olsun bize dediniz ki küfür tek millettir kâfirle hangi dinden olursa olsun dinsiz olsun ümmete karşı yani Allah diyenlere karşı tek yumrukturlar ümmeti Muhammed onlar gibi tek yumruk olmadığı sürece ne söz ne de temenni kafirleri ürkütmüyormuş demek ki bunu bize çok kısa bir zamanda öğrettiler Allah onlardan razı olsun. 

Dediler ki ümmeti Muhammed yoluna cihatla çıktı cihadı iman gibi öğrenmiş mümin nesille yola çıktı cihadın bir gün namaz gibi oruç gibi kabul edilmediği malla sözle koltukla hangisiyle olursa olsun cihadın bu şekilde yapılamadığı zamanlarda müminin onuru olmuyormuş.

Meğerki müminin çocuğunun canı kıymetli değilmiş meğer ki bunu öğrettiler ders kitaplarında yazan şeylerden daha güçlüsünü tarih kitaplarının yazdıklarından daha açık olanını Gazze’de  yazdılar bunu bütün müminler kıyamete kadar okuyacaklar Allah’ın izniyle.

GAZZELİ ÇOCUKLAR ANLADI. SİZ DE ANLAYIN ARTIK!!

GAZZELİ ÇOCUKLAR ANLADI. SİZ DE ANLAYIN ARTIK!!

Elhamdülillah. Anlayamadığımızı Gazze’deki kadınlar anladı bize anlattı. Büyüklerimizin ticari menfaatlerinden vazgeçemeyen koca koca büyüklerimizin anlayamadığını 3 yaşında 5 yaşında çocukların anladığı gözlerindeki ferasetle  bütün dünyaya Müslümana da Müslüman olmayana da anlattılar. Gazze’deki görüntüler Avrupa’da vaazlarıyla insanları İslam’a getiremeyenlerden daha fazla etkili oldu.

Bizim burada bebeklerimizin ölümü Avrupa’nın ortasında kilise duvarlarının dibinde Müslüman olan nesil getirdi Allah’ın izniyle kardeşinim mümin kardeşlerim biz Allah ile olduğumuz sürece oradaki kardeşlerimiz küçücük çocuklarını şehit verdikleri zaman sana feda olsun Ya Rabbi dedikleri sürece  bize biiznillah  mağlubiyet yoktur şehadet belki vardır. Gazilik vardır ama mağlubiyet yoktur. Yokluk yoktur küfür küfre boyun eğmek mağlubiyettir. Bütün kafirler Siyonistler en başta olmak üzere helak olmaya yok olmaya rezil ve zelil olmaya mahkumdurlar zira Allah galiptir Mekke’de de Medine’de de Kudüs’te de bütün dünyada da tek ve son galip Allah’tır. Allah’a iman edenlerin gözü aydın olsun Gazze’deki yürekli müminlere de kadınlara da selamlar olsun. Allah’a emanet olun.

0 Yorum

Bu içerik ile ilişkili bir yorum bulunmamaktadır.
Yorum Yap